Maria Orlova, životopis, zprávy, fotky!

Životopis Maria Orlovy

Dítě Marie Orlové

Mary je rodné město St Petersburg. Od dětství milovala sport. Zpočátku to byla atletika. Dívka se vážně zabývala snahou dosáhnout vysokých výsledků, ale uvědomila si, že se svým životem nemůže spojit. Rozhodla se, že půjde na kostru.
Skeletonka začala pracovat, když jí bylo devatenáct let. O rok později byla vybrána do národního týmu. To jí dalo příležitost účastnit se významných mezinárodních soutěží. Maria působila jako rodilý Petr a pro Soči.

Začátek sportovní kariéry Maria Orlova, cesta ke skeletu

Orlova okamžitě začala vykazovat dobré výsledky. V prosinci téhož roku se debut mladého sportovce konal v evropském poháru, kde se umístila na devátém místě. Další etapy jí byly provedeny přibližně na stejné úrovni, klesla téměř v první desítce. V roce 2009 se Maria na mistrovství mládeže opět vrátila na deváté místo.

Maria Orlova - nadějná skeletová žena

Příští sezóna se pro ni stala ještě úspěšnější, ve které Masha nedosáhla v první desítce pouze z osmi etap, v celkovém pořadí se umístila na čtvrtém místě.
Ve druhé polovině roku 2010 se Orlova zúčastnila etap Amerického poháru v několika etapách Intercontinental Cupu.
Úspěšná byla cesta do Winterbergu v lednu 2011, kdy se konalo mistrovství Evropy, kde se Maria stala šestou. A mistrovství světa toho roku přineslo jí jen dvacáté druhé místo.
Od tohoto okamžiku se Orlova stala členem světového poháru mezi dospělými. Během příští sezóny navštívila osm pohárů, kde Masha získal deváté místo na okruhu St. Moritz (Švýcarsko). Ve světovém žebříčku nejsilnějších žen skeletu Orlova vzala dvanáctý řádek.
V roce 2012 na mistrovství světa v Lake Placid (Amerika) Mary nebyla zcela úspěšná. Byla jí dvaadvacátým v programu pro jednoho hráče, ale současně se umístila na šesté pozici se smíšeným týmem ruských bobů.
Orlova ukázala nejlepší výsledky v roce 2013 na mistrovství Evropy, kde získala stříbro, ale od té doby, co byly tyto závody připsány na mistrovství světa, obdržela kromě stříbra bronzovou medaili.
Vítězství Maria Orlovy
Poté, co obdržela mistrovskou medaili, Maria řekla, že jí nedokáže uvěřit, neuvědomila si, co se stalo. Podle ní byl začátek rychlý, takže všechno šlo dobře.V Igls je trať pro sportovce dobře známá, protože soutěže se konají každoročně.
Snažila se přemýšlet o výsledcích, ale snažila se dobře pracovat a bylo žádoucí zlepšit výsledky. Orlova doufá, že na ni čekají ještě vyšší výsledky a nové vítězství. Stejně se jí líbila trať v Soči, je tam několik otáček, není to příliš obtížné, ale má svou zvláštnost.
V březnu 2013 se v tiskové zprávě objevilo, že Orlov byl zbaven bodů zaznamenaných v sezóně 2012/13. Důvodem byla odhalená nesrovnalost k pravidlům federace, bruslí skeletu sportovce. Ale v létě se Kongres mezinárodní federace rozhodl opustit Orlovu a všechny ratingové body a zasloužené "stříbro".
Všechno, o co byla zbavena, je výsledkem světového poháru. Po celou dobu se na internetu a v tisku objevily kontroverzní informace. Sportovec se pokusil ignorovat tento příběh. Pro ni je hlavní věcí rychlost a výsledek, který ukázala. Nicméně kostra žena je ráda, že všechno pro ni skončilo dobře a tato pravda triumfovala.
Olympijský projekt: Maria Orlova (kostra)

Maria Orlova

V této době se Maria Orlova i nadále připravuje na olympijskou sezónu. Nejprve uspořádal centralizovaný výcvikový tábor v Německu, kde se sportovci uzdravili z tvrdého tréninku doma. Na konci výcvikového tábora se opět začaly intenzivní tréninky a kurzy obecné fyzické výcviku, navíc vodní procedury - třídy vodní aerobiku.
Osobní trenér mladé skeletky - Nadežda Orlova. Školení v předvečer olympijských her je z větší části v Petrohradě. Vytvořené podmínky jsou dostatečné, aby dokázaly prokázat svou úroveň připravenosti.
Pro mladé sportovce může být Maria příkladem. Její životopis ukazuje, jak můžete vylézt na vrchol, i když už máte osmnáct let a za vámi - nedostatek zkušeností. V budoucnosti tento sportovec čeká na hodně vítězství.
Mladší generace ženského týmu a její naděje jsou Maria Orlova, Elena Nikitina, Olga Nikandrová, Olga Potilitsyna. Když dostatečně vyzvednou zkušenosti v mezinárodních soutěžích a šampionátech, tvoří dohromady spíše impozantní sílu.Existuje naděje, že už v domácí olympiádě budou všichni překvapeni úspěchy.

Osobní život Marie Orlovy

Nyní se sportovec věnuje sportu. Hodně trénuje. Maria přišla k kostře poněkud pozdě, takže spěchá, aby získala zkušenosti a dobila se.

Skeletka Maria Orlova nemá příliš mnoho času na svůj osobní život

Její osobní trenér žije v Petrohradě a skeletonista často trénuje v jejím rodném městě. To jí umožňuje častěji vidět její rodinu.
Masha má dobré vztahy s dívkami z týmu a s trenéry. Ona je společenská a usměvavá. I při rozhovoru s úsměvem a žertem.
Orlova je velmi účelná. Ona si dala za cíl a s jistotou jde na to. A dokonce i takové potíže jako možné zbavení ratingových bodů, které ji ohrožovaly v první polovině roku, ji nevedly z cesty a neodvrácely ji.