Tatyana Ivanova, životopis, zprávy, fotky!

Životopis Tatiany Ivanové

Dětství a rodina Tatiany Ivanové

16. února 1991 v rodině atleti Ivanovové se narodila dcera. Byla jmenována Tatiana. Tanya se narodil ve městě, které dalo světu mnoho slavných sportovců: olympijský vítěz v běhu na lyžích Michail Devyatyarov, mistr světa ve freestyle Sergey Shupletsov, vítěz ceny olympijských her luge Albert Demchenko.
Vyrůstala ve sportovní rodině, dívka se brzy začala věnovat sportu. Ve věku pěti let matka identifikovala Tanyu do městské dětské sportovní školy, která patřila k olympijské rezervaci Ogonyok. Mamka vždycky pozorně sledovala sportovní úspěchy své dcery, obavovala se a dokonce se křikla, když Tanya ztratila v soutěžích. Jako dítě se Tanya zúčastnila lyžování a účastnila se soutěží v tomto sportu.

Sportovec Tatyana Ivanová se připravuje na olympijské hry v Soči

Když byla dívka stará 12 let, otec se rozhodl udělat dceru ze sánku. Zpočátku se jí Tanya moc nelíbila, ale ráda lyžovala víc. Dlouho se zvykla na nový druh sportu, zdálo se jí, že jí nedělá podnikání.Ale Tanya byla poslušná dcera jejích rodičů a snažila se dosáhnout úspěchu. Mladý sportovec strávil celý volný čas na stadionu, zatímco její vrstevníci "zapálili" na diskotékách.
Postupně ji přitahoval nepříjemný sport a výsledek tvrdého tréninku netrval dlouho. Tanya získala druhé místo v Kemerově na prvních všestranných soutěžích pro nejmenší luggery.

Sportovní úspěchy sannitsy Tatiana Ivanova

Osm let po výchozím tréninku luta byla Tatyana Ivanová zařazena do ruského národního týmu, pro kterou hrála od roku 2008. Na Světovém poháru mladých 2007-2008 získala Tatyana páté místo v celkovém pořadí a na finálových soutěžích v Kanadě v Calgary získala bronzovou medaili. V letech 2008-2009 se mladý sportovec poprvé objevil na mistrovství světa, ve kterém získala sedmnácté místo. Následující rok Tatyana zlepšila skóre a přesunula se na šestnácté místo.
Sano Tatiana Ivanová
Přestože účast na soutěžích Světového poháru - 2009-2010 nepřinesla do Tatyany Ivanové vysoké výsledky, brzy začne rychlý nástup do sportovních úspěchů.Na juniorském mistrovství světa v roce 2009 v Japonsku v Naganu se dívka stala bronzovým medailistou týmových soutěží a zaujímá šesté místo v jedné sáně.
Na mistrovství Evropy v Siguldu dosáhla skvělého úspěchu a vítězství. Na olympijských hrách ve Vancouveru se Tatiana umístila na čtvrtém místě, kde nahradila německou sáňkařkou Natalie Heisenbergerovou a vyhrál třetí místo. V roce 2011 v Oberhofu v Německu získala Ivanova páté místo v jediném sáňku a čtvrté místo v týmové soutěži.
Je třeba poznamenat, že v soutěži v Německu byl závodník zraněn. Běhla závod a zranila prst. Jeden týden odešla Tatiana a ve Švýcarsku dostala štěpku, s níž se sportovec dále pohyboval.
Stálý sportovec se stal tříčlenným evropským šampionem a dvakrát stříbrným medailistou mistrovství světa. Tatyana Ivanová získala titul "Nejlepší sportovec" a získala titul laureáta ocenění Zlatá sáňka a prezident federace Leonid Garth jí předložil klíče Toyoty RAV4.
Trojnásobná mistryně Evropy Tatyana Ivanová
Taťána Ivanová se připravuje na nadcházející olympijské hry v Soči.Ve sbírce ruských lugers v Lillehammeru v Norsku předvedla Ivanova nejlepší výsledky mezi ženami. Vyhrál tři ze tří závodů a vyzkoušela novou sáňku od trenéra Waltera Pleyknera a od Alexandra Ivanovicha Vasina.
Před každým tréninkem se Tatiana pečlivě setkává s dráhou. Stejně jako skeletonista Alexander Treťjakov jí chodí pěšky.

Osobní život Tatyany Ivanové

Tatyana Ivanová - zástupkyně sportovní společnosti Dynamo. Zaměřuje se nejen na luge, ale i na snowboardingu, nezapomíná na své dětské hobby - horské lyžování, ráda čte a poslouchá hudbu.
Mladý sportovec není v žádném spěchu opustit své rodné město, ačkoli je nabízena bydlení v blízkosti hlavního města. Rodinná poradna se rozhodla nezměnit Tatyaninu trenéra - otce Ivana Vasilejeviče. Většinou se sportovec trénuje s národním týmem a v jejím rodném Chusovově se nedávno stává občas. S rodiči udržuje Tanya vřelý vztah, často volá, sms píše, mluví na soutěžích, mává máma za ruku a táta u kamery.

Sano Tatiana Ivanova dosud nezajistila svůj osobní život

Tatyana Ivanová má velké množství cen, které jsou ukládány doma na speciální police, kde jsou z Německa přivezeny dvě velké sklenice. Tanya dává své medaile do nich.
Nedávno se mladý sportovec účastní tiskových konferencí, rozhovorů, fotografuje s fanoušky a odpovídá na jejich dopisy. Tanya přiznává, že ji pneumatiku. Mnoho její síly se věnuje výcviku a dosažení výsledků. Proto sen jediné dívky spí. Po zodpovědných soutěžích může Tatiana spát přes osmnáct hodin.
Stejně jako všichni mladí lidé používá Tanya sociální sítě, ačkoli také nemá čas na tuto činnost. Někdy skenuje stránky ostatních sportovců a stahuje fotografie, které ji zajímají.

Tatyany Ivanové teď

Tým, kde vlaky Tatyana Ivanova jsou dva německé trenéry, věnuje dostatečnou pozornost tomu, aby se učil německy. Sportovec ho tak dobře ovládl, že dokonce předala rozhovor v němčině.
Tatiana je přátelé s italskou Sandrou Gasparini a německou Tanyou Hufnerovou. To umožňuje zlepšit cizí jazyk.
Při přípravě na olympijské hry v Soči si Tanya vzpomíná, že stále potřebuje pracovat na přetaktování, za které je Martin Hilybrand zodpovědný za svůj tým. Tatiana ho považuje za vysoce kvalifikovaného specialistu, doufá v Martina a věří, že v Soči nezůstane bez medaile.