Julia Lipnitskaya, životopis, zprávy, foto!

Životopis Julie Lipnitské

Yulia Lipnitskaya je krasokorčík, který získal zlatou medaili na olympijských hrách v týmu Soči (2014) v týmových soutěžích a hrál na ledě hudbu z "Schindlerovy listiny" od Stevena Spielberga a dokončila svou kariéru v srpnu roku 2017.

Obrázek bruslař Julia Lipnitskaya

Detství Julie Lipnitské

Dívka se narodila v Jekatěrinburgu. Ve čtyřech letech ji matka přivedla na kluziště a napsala část krasokorčulišť, jmenovitě Školní školu Lokomotiv, kde první trenér dívky byla Elena Levkovetsová.
Vzdělání leželo na matčině rameni, protože Juliin otec s nimi žil a ona ho nikdy neviděla. Vzhledem k tomu, že od raného dětství malý sportovec trénoval hodně času, nechodil do školy, ale byl v tzv. Domácí škole.

Julie Lipnitská je nejmladším šampiónem Soči

Byla přirozeně nadané dítě s neuvěřitelným úsekem, Julia téměř okamžitě začala dělat pokrok a vystupovala mezi své peer-bruslaře. Její první trenér stále pozoruje, jak se rozvíjí sportovní kariéra mladého žáka, je šťastná a stará se o ni.

První úspěchy Julie Lipnitské v krasobruslení

Od dvanácti let bruslařka ukázala více než skvělé výsledky, její matka se rozhodla přesunout do Moskvy. Díky tomu měla Julia možnost studovat s nejlepšími trenéry v zemi. Téměř okamžitě bylo jasné, že toto rozhodnutí bylo správné. Nový trenér Eteri Tutberidze společně se Sergejem Dudakovem pomohl Lipnitské, aby plně rozpoutal talent mimořádného krasokorčíka. Igor Pashkevich také pomáhal při výcviku.
Yulia Lipnitskaya. Pravda a fikce. Ve studiu Ilya Averbukh
V sezóně 2009-2010 se Julia umístila na pátém místě v národním šampionátu mezi juniory. O rok později už soutěží, nikoli mezi juniory, ale s "dospělými" v ruském šampionátu, kde se okamžitě stala čtvrtou.

Yulia Lipnitskaya na mezinárodních soutěžích

Je známo, že ISU umožňuje sportovcům účastnit se mezinárodních juniorských soutěží pouze od určitého věku, které Julia právě dosáhla v sezóně 2011-12. Debut se uskutečnil v Polsku v Grand Prix Junior, kde se sportovec okamžitě stal šampiónem. Vyhrála jeviště v Itálii a finále v Quebecu.
Překvapivě, vítězství ve finále vyhrál Julia ve volném programu av krátkém programu.Jejím hlavním soupeřem byla Polina Shelepenová, která se ocitla 17 bodů za Lipnitskou.
V roce 2012, v národním šampionátu, byl krasokorčák třetí v krátkém programu, ale vyhrál program pro volné skate. Takže podle výsledků se stala stříbrným medailistou. Ve stejném roce získala juniorský šampionát Ruska. A opět její hlavní rival byl Shelepen, který za Julií zaostal o více než devět bodů a obsadil druhé místo.
Julia Lipnitská řekla pravdu o "daru" svého bytu
Ve stejném roce stála dívka na mistrovství světa juniorů na nejvyšší úrovni podstavce, takže Gracie Goldová zůstala za sebou. Ukázalo se, že na všech mezinárodních soutěžích, ve kterých se zúčastnila Lipnitská, získala jen první místa.

Příprava Lipnitské na olympijské hry v Soči

Ve Finsku zvítězila opět Julia. Účastnila se turnaje Espoo, který se konal ve Finsku. Začala tak příprava atletky pro první olympijské hry. Následovaly vítězství v dospělých soutěžích, nejprve v Číně a poté ve Francii. Bylo to ve Francii, že Julia nejen vyhrála, ale podařilo se jí dosáhnout maximální úrovně a všech druhů příspěvků.
S tolika vítězstvími ve finále Grand Prix nebyl krasokorčák proveden, důvodem bylo zranění.Mistrovství země v 2013th, ona také musel chybět. Ve druhé sezóně 2012-13 vstoupil nejprve do ledu po zranění a zúčastnil se mistrovství Ruska. Na tom se stala pátou. Poté se znovu objevily jen vítězství.
Na mistrovství světa, která se konala v Miláně, stála na druhém stupni stupňovitosti. S takovými výsledky se kluci přiblížili k olympijské sezoně.

Yulia Lipnitskaya na olympijských hrách v Soči

První soutěž Julie v týmových soutěžích na olympijských hrách v Soči přitahovala pozornost celého světa. Dívka získala skvělé vítězství tím, že dvakrát dokonale přeskočila program. Byla to ta, která ve výsledku týmu přinesla nejvyšší skóre. Bohužel výkon v jednotlivých soutěžích nebyl tak úspěšný. Tam Lipnitskaya byla jen pátá kvůli několika pádům. Nicméně v historii olympijských her je nejmladší šampión se zlatou medailí. Objevila se ve stejném týmu s hvězdami jako Evgeni Plushenko, Maxim Trankov, Tatyana Volosozhar, Elena Ilinykh, Nikita Katsalapov a další.
V sezóně 2013-14 se talentovaný bruslař ve finále Grand Prix vzal stříbro kvůli tomu, že program udělal blot.Ale na mistrovství Evropy byl výsledek nepochybným vítězstvím, zatímco Julia byla nejmladší ze závodníků.
Yulia Lipnitskaya: vystoupení na olympijských hrách v Soči
V únoru se stala ctěným mistrem sportu. Dívka se začala připravovat na další olympijské hry, kde bude s největší pravděpodobností schopna stát se mistrem v individuálním zápasišti.

Osobní život Julie Lipnitské

Hlavním člověkem na světě pro Julii je její matka, která je její blízkým přítelem po celý svůj život. Doprovází svou dceru, sdílí s ní radost z vítězství, je blízko, když se vyskytnou vzácné porážky a zranění. Více než jednou sportovec vyprávěl o své matce mnoho teplých slov.

Julii Lipnitská

V srpnu 2017 se v médiích objevily informace o konci sportovní kariéry Julia Lipnitskaya. Jak se ukázalo, 18tiletý krasokorčík toto rozhodnutí učinil v dubnu. Důvody pro opuštění velkého sportu Julia odmítl komentovat.

28. srpna 2017 dokončila svou kariéru Julii Lipnitskaya

Ztráta začala v Julii v roce 2016, kdy se umístila na 7. místě v národním šampionátu. Následující rok se nedostala do šampionátu Ruska kvůli zranění, které nedostávalo při jízdě, ale padalo na chodníku.Dívka musela kvůli léčbě vynechat konkurenci. Současně podle její matky trpěla anorexií od roku 2014, což by mohlo mít vliv na selhání sportu.